Volný čas – Zima

Okolí hotelu nabízí výborné podmínky pro zimní sporty. Jsou to hlavně místní lyžařská střediska Přelač, Severka, Pod Loučkou či Armáda. Střediska Severka, Přelač a Armáda disponuji jak vlastní půjčovnou lyžařského vybavení, tak i lyžařskou školou a umělým zasněžováním. Středisko Severka nabízí snowboardový park.

Pro náročnější lyžaře jsou o něco vzdálenější střediska v Mostech u Jablunkova, na Javorovém, a nebo nádherný lyžařský areál Velká Rača na Slovensku.

Běžky a skialp

Ani běžkaři zde nepřijdou zkrátka, čeká na ně velké množství běžkařských stezek. Jsou zde pravidelně upravované stopy vedoucí údolím Jablunkovského průsmyku. Máme zde i něco pro skialpinisty, středisko na Javorovém je centrem tohoto sportu u nás.

Ten kdo tolik neholduje sportu může využít údolí Lomné ke krásným procházkám a odpočinku.

Sportovní areály v okolí

Velmi využívanou možností je návštěva sportovních areálu v Bystřici, Vendryni nebo v Třinci, kde si můžete zahrát tenis, volejbal, fotbal, badminton, bowling, ale i navštívit saunu či bazény.

Pro ty jenž mají rádi zábavu je ve ski areálu v Mostech u Jablunkova připravená vozíkova dráha či bunge trampolíny, provozované po celý rok.

Léto - volný čas »

Kam dále..Evropská unie

Akce "Rozšíření a doprovodné infrastruktury cestovního ruchu hotelu Salajka" je spolufinancována Evropskou Unií a Moravskoslezským krajem v rámci společného regionálního operačního programu. www.europa.eu

SROP