Volný čas - Hotel Salajka - Ubytování Beskydy

Možnosti trávení volného času

Léto nebo zima strávené na horách je jedna z možnosti jak si nejlépe užít dovolenou. Údolí je vhodné pro milovníky pěší či cykloturistiky. V zimě jsou zde výborné podmínky pro zimní sporty, místní lyžařská střediska nabízí i vlastní půjčovny i školy.

Léto - volný čas » Zima - volný čas »

Volný čas v hotelu

Jinak ke zpříjemnění vašeho volného času patří v hotelu společenská místnost, kde si můžete v klidném prostředí zahrát různé společenské hry, nebo stolní fotbal. Rozhodně si děti přijdou na své v dětském koutku, kde jsme pro ně připravili několik her.

V hotelu je možno využít kulečníkový stůl nebo stůl na stolní tenis.

Jako příjemné povyražení jsou pro hosty připravované zájezdy, ať už za kulturními, společenskými a nebo sportovními akcemi.

V blízkosti hotelu

Pro návštěvníky hotelu zajišťujeme využití sauny, vířivé koupele, nebo některého z venkovních bazénu. Veškeré tyto možnosti se nacházejí ve vzdálenosti do 300m od hotelu. V hotelu je úschovna kol a lyží, rovněž zajišťujeme jejích půjčení a servis.

Akce v okolí Lomné


Kam dále..Evropská unie

Akce "Rozšíření a doprovodné infrastruktury cestovního ruchu hotelu Salajka" je spolufinancována Evropskou Unií a Moravskoslezským krajem v rámci společného regionálního operačního programu. www.europa.eu

SROP